Samsung LS27E332 27" 75Hz FHD Flat Gaming Monitor
JOD 179.00
JOD 165.00
You save JOD 14.00
- Availability:
- Out Of Stock
- Product Code:
- LS27E332 27"
- Brand:
- Samsung
100 JOD+ Free delivery
Pick Up from Store
| Monitor Specification | |
|---|---|
| Screen Size | 27.0" |
| Refresh Rate | 75Hz |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 FHD |
| Panel Technology | VA |
| Response Time | 1MS |
| Sync Technology | FreeSync |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Brightness | 250cd/m2 |
| Monitor Colors | Black |
| Flat / Curved | Flat |
| Color Saturation | 100% |