Bykski 420mm x 29mm Copper Radiator - Thin - Black (B-RD420-TN)
100 JOD+ Free delivery
Pick Up from Store
| Components | |
|---|---|
| Description | Bykski B-RD420-TN radiator is a single channel copper radiator. The thickness of the radiator is 29mm which allows this radiator to be mounted in smaller profile locations. The single channel design creates a low pressure drop across the radiator which is great for slow flow systems. |
Call Us
Email Us
Send our PC sales team an email and we will get back to you as soon as we can.
Related products
People Also Bought
Out Of Stock
AMD Ryzen™ 5 3600 6-Cores Up to 4.2GHz
JOD 169.00
Out Of Stock
HYPER-X Fury 8GB RGB DDR4 3000MHz Black Desktop Memory