GIGABYTE GeForce GTX 1650 D5 4G WINDFORCE 2X Cooling - Graphics Card
-
100 JOD+ Free delivery
-
Pick Up from Store
| Graphics Card Specifications | |
|---|---|
| Graphics Engine | GeForce® GTX 1650 |
| Bus Standard | 128 bit |
| OpenGL | OpenGL 4.5 |
| Video Memory | GDDR5 4GB |
| Engine Clock | 1665 MHz |
| CUDA Core | 896 |
| Memory Clock | 8002 MHz |
| Memory Interface | 128 bit |
| Resolution | 7680x4320@60Hz |
| Interface | DisplayPort 1.4 *1HDMI 2.0b *2 |
| Warranty | 1 Year |
Call Us
Contact our PC sales team by phone. We are open Saturday - Thursday 09:00 AM - 5:00 PM and Thursday 9:00 AM - 3:00 PM.
(06) 569 2390
(+962) 79 590 9745
Email Us
Send our PC sales team an email and we will get back to you as soon as we can.
Related products
People Also Bought
Kingston NV2 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0, GEN 4 SSD Up To 3500/2100 MB/s Read/Write
JOD 55.00 JOD 39.00
Out Of Stock












