HP DeskJet Ink 2320 Color All-in-One Black/Color Printer ( Print , Scan , Copy ) USB
-
100 JOD+ Free delivery
-
Pick Up from Store
| Functions | |
|---|---|
| Functions | Print copy scan |
| Multitasking supported | No |
| Specifications | |
| Print speed black | Print speed black:ISO: Up to 7.5 ppmDraft: Up to 20 ppm |
| Print speed color | Print speed color:ISO:Up to 5.5 ppmDraft:Up to 16 ppm |
| First page out (ready) | Black: As fast as 14 secColor: As fast as 18 sec |
| Duty cycle (monthly, A4) | Up to 1 000 pages |
| Print technology | HP Thermal Inkjet |
| Connectivity | |
| Connectivity, standard | 1 Hi-Speed USB 2.0 |
| Paper handling | |
| Paper handling output, standard | 25-sheet output tray |
| Duplex printing | Manual (driver support provided) |
| Media sizes, custom | A4; B5; A6; DL envelopeMEDIA SIZES CUSTOM: 89 x 127 to 215 x 279 mm |
| Borderless printing | No |
| Scanner specifications | |
| Scanner type | Flatbed |
| Scan resolution, optical | Up to 1200 dpi |
| Bit depth | 24-bit |
| Copy resolution (color text and graphics) | Copy resolution (color text and graphics) Up to 600 x 300 dpi |
| Copier specifications | |
| Copy resolution (black text) | Copy resolution (black text) Up to 600 x 300 dpi |
| Copies, maximum | Up to 9 copies |
| Dimensions and weight | |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 425.2 x 304.1 x 149.1 mm |
| Weight | 3.42 kg |
Call Us
Contact our PC sales team by phone. We are open Saturday - Thursday 09:00 AM - 5:00 PM and Thursday 9:00 AM - 3:00 PM.
(06) 569 2390
(+962) 79 590 9745
Email Us
Send our PC sales team an email and we will get back to you as soon as we can.
People Also Bought
ABKONCORE L850 V1 Front RGB Spectrum Led Bar+1X Rear SP120 RGB Fan Tempered Glass Mid Tower Case w/ Led Button
JOD 35.00 JOD 30.00
Out Of Stock
Cooler Master MasterLiquid ML120L V2 RGB CPU Liquid Cooler
JOD 49.00 JOD 45.00
Out Of Stock
Cooler Master MWE 450 450w 80 PLUS White MasterWatt Lite Power Supply
JOD 45.00 JOD 39.00
Out Of Stock
Cooler Master MWE 550 550w 80 PLUS White MasterWatt Lite Power Supply
JOD 55.00 JOD 45.00
Out Of Stock






